مشاوره تلفنی | روانپزشک تلفنی | بهترین مرکز مشاوره تلفنی

مشاوره تلفنی خدمات مشابهی مثل مشاوره فوری را ارائه می دهد جز این که از طریق تلفن انجام شود

مشاوره تلفنی رایگان
۵,۱۷۵

مشاوره تلفنی رایگان

مشاوره تلفنی | روانپزشک تلفنی 

مشاوره تلفنی خدمات مشابهی مثل مشاوره حضوری را ارائه می دهد جز این که  از طریق تلفن انجام می شود. در گذشته این رسانه به طور عمده برای مداخله در بحران مورد استفاده قرار می گرفت. با این حال،  اخیرا، به نظر می رسد  این نوع مشاوره بیشتر در شرایط غیر بحرانی مورد استفاده قرار می گیرد. اگرچه مشاوره چهره به چهره همچنان محبوب ترین نوع مشاوره است، مشاوره تلفنی مزایای خاصی دارد که می تواند گزینه ای مناسب برای برخی ازافراد باشد.

مشاوره تلفنی رایگان
مشاوره تلفنی

بر خلاف برخی از سرویس های تلفنی که توسط مراکز مختلف انجام می شود، مشاوره تلفنی رایگان یک خط تلفن مشاوره رایگان است که توسط مشاوران آموزش دیده و مجرب اجرا می شود. در این سرویس هویت مشاور و تماس گیرنده ناشناس باقی می ماند. ما درک می کنیم که  مطرح نمودن نگرانی ها و مشکلات شما با شخص دیگری از طریق تلفن آسان نیست، به ویژه هنگامی که با آن ها آشنا نیستید. به همین دلیل یکی از تلاش هایی که باید انجام دهید این است که اولین گام را برای رشد و پیشرفت خود بردارید و به مشاور تلفنی خود اطمینان داشته باشید.

به همین دلیل است که زمانی که با ما ارتباط برقرار کنید، مشاوران ما وقت خود را برای توضیح خط مشی محرمانه صرف می کنند. اثربخشی فرایند مشاوره به شدت به اعتماد بین مشاور و تماس گیرنده بستگی دارد. هرگونه اطلاعاتی که به اشتراک می گذارید بین شما و مشاوران تلفنی کاملا محرمانه است، به جز زمانی که خطر آسیب به خود یا دیگران وجود دارد. فرایند مشاوره، یک فرآیند تدریجی است که مستلزم مکالمه عمیق با مشاور است که وقت خود را برای به طور کامل برای درک نگرانی شما اختصاص می دهد. اگرچه فرآیند مشاوره، سریع نیست، ما از حمایت و مراقبت مستمر در طول فرایند اطمینان حاصل می کنیم.

مشاوره یک فعالیت مشترک است. بنابراین، نقش شما در شناسایی و درک مشکل و یافتن راه حل برای غلبه بر آن ها بسیار مهم است. بسته به نگرانی خاص شما و میزان ناراحتی که در نتیجه تجربه می کنید، مشاوران ما به آموزش شما کمک خواهند کرد تا مهارت ها و تکنیک های خاص خود را به شما آموزش دهند و به شما کمک می کنند که مشکلات خود را بهتر مدیریت کنید. در طول فرآیند مشاوره تلفنی، مشاور با پیشنهادات یا تکالیف یا وظایف ممکن است در تلاش باشد تا شما را به سمت یک راه حل حرکت دهد. وظایف ممکن است شامل فعالیت هایی برای کمک به نظارت درونی ، انعکاس، اولویت بندی، و یا تعیین هدف، و  حرکت دائمی به سوی دستیابی به اهداف مشخص شده باشد.

همانطور که جلسات پیشرفت می کنند، مشاورین اطلاعات دقیقی از نحوه انجام تکالیف شما دارند و وقت خود  را با شما در برنامه ریزی دوره جلسات آینده صرف خواهند کرد. هنگامی که هدف مورد نظر به دست می آید، روند مشاوره ممکن است به پایان برسد. با این حال، ممکن است در هر نقطه بسته به نیاز شما برای آن، از سر گرفته شود. مشاوره تلفنی رایگان تلاش می کند خدماتی با کیفیت بالا ارائه دهد که اخلاقی و حرفه ای باشد.  تا اطمینان حاصل شود که تجربه شما دلپذیر است. بنابراین برداشتن گوشی و  تماس با ما، می تواند اولین گام در جهت کمک به خودتان باشد.

مشاوره تلفنی رایگان
مشاوره تلفنی رایگان

مشاوره تلفنی برای مدیریت احساسات

تجربه ما به ما نشان داده است که مهارتهای زبان، ذهن و مهارت های عاطفی می توانند با تماس تلفنی مدیریت شوند. حال اگر این تماس تلفنی با یک روانشناس و مشاور باشد مدیریت احساسات و هیجانات بسیار آسان تر می شود.  مشاوران باتجربه ما با اخذ دوره های پیشرفته ی روانشناسی مهم ترین مهارت های مدریت رفتار را آموخته اند تا بتوانند به مراجعان خود کمک کنند. بنابراین افرادی که از در دورترین مکان ها با مشاوارن تلفنی ارتباط برقرار می کنند می تواند با خیال آسوده مشکلات خود را با درمانگر تلفنی مطرح کنند.

همچنین پیشنهاد می کنیم مطلب کلینیک روانشناسی کودک را ببینید.

 

 

مشاوره تلفنی رایگان
مشاوره تلفنی رایگان

چگونه می توان فهمید تماس تلفنی موثر بوده است؟

همه آموزش های ما به گونه ای طراحی شده است تا اطمینان حاصل شود که مشاوران ما می توانند فرصت هایی را برای انتقال مهارت های یاد گرفته شده به خوبی به مراجعان خود منتقل کنند. پس از آن رضایت مراجعان سنجیده می شود در مورد ادامه ی جلسات تصمیم گیری شود.

چرا مشاوره تلفنی را انتخاب کنیم؟

گاهی افراد دچار مشکلات جنسی و یا سایر مسائلی هستند که از مشاوره رو در رو واهمه داشته و ممکن است احساس خجالت بکنند. در این مواقع مشاوره تلفنی بهترین گزینه است، گاهی فرد جلسات مشاوره خود را به صورت تلفنی ادامه می دهد و گاهی جلسان آن ها به صورت حضوری ادامه می یابد. همچنین گاهی افراد در دورترین روستاها و نقاطی زندگی می کنند که از مراکز روانشناسی دور هستند و امکان مراجعه ی حضوری برای آن ها وجود ندارد بنابراین از مشاوره ی تلفنی استفاده کرده و مشکلات خود را به کمک مشاور خود حل می کنند. همچنین گاهی فرد به دلیل مسائل کاری و مشغله ی زیاد و یا مراقبت از کودک امکان جلسه ی حضوری را ندارد.

مشاوره تلفنی رایگان
مشاوره تلفنی رایگان

آیا جلسات مشاوره از طریق تلفن موثر است؟

محققان دانشگاه کمبریج همراه با موسسه ملی تحقیقات بهداشتی دریافتند که درمان تلفنی می تواند همانند روان درمانی حضوری موثر باشد. تحقیقات نشان می دهد که استفاده از درمان مبتنی بر تلفن برای تعدادی از مشکلات و مشکلات مبتنی بر سلامت روان کم است اما در اکثر مواقع این نوع مشاوره موثر خواهد بود.

مزایای شناخته شده مشاوره تلفنی

افراد می توانند به یک سرویس با کیفیت بالا در یک زمان مناسب دسترسی پیدا کنند. همچنین این نوع مشاوره در حالی که در جامعه قابل دسترسی است – می تواند برای کسانی که علائم خاصی از جمله اضطراب دارند مفید باشد.

  • هیچ محدودیت جغرافیایی وجود ندارد:  افراد می توانند برای کمک از هر مکانی که زندگی می کنند به این خدمات دسترسی پیدا کنند. همچنین هنگامی که فرد در سفر است و دچار مشکل روحی یا فرزندپروری می شود این خدمات در دسترس اوست و می تواند بدون اتلاف وقت با مشاور خود تماس بگیرد و مشکلش را مطرح کند.
  • دسترسی بین المللی : ایده آل برای مسافران و کسانی که در خارج از کشور کار می کنند یا زندگی می کنند.
  • درمان افراد معلول: درمان در دسترس برای کسانی که مشکلات راه رفتن و سایر معلولیت ها و محدودیت ها را دارند.
مشاوره تلفنی رایگان
مشاوره تلفنی رایگان

مشاوره تلفنی رایگان

 

جلسات مشاوره تلفنی چه چیزی را واقعا می تواند پیش بینی کند؟

مشاوره رایگان یا درمان کم هزینه  در کجا می توانم آن را دریافت کنم؟

 

مرکز مشاوره کودک با بهترین مشاوران به شما بهترین خدمات مشاوره تلفنی رایگان را ارائه می دهد. با ما تماس بگیرید

09212773724 – 02122636858

 

 

منبع

 


مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.